Nasza firma


Jordan Górny

Architekt wnętrz i założyciel Simple Form

Miłośnik podróżowania, górskich wędrówek i dobrej kuchni

Historia Simple Form

Pomysł powstania pracowni projektowania i aranżacji wnętrz powstał w mojej głowie już podczas studiów. Początkowe nieśmiałe plany stopniowo urzeczywistniały się w pierwszych, trudnych krokach na nowo rozwijającym się rynku.


Po uzyskaniu tytułu magistra sztuk plastycznych w specjalności projektowanie wnętrz było już dla mnie jasne, że z tą branżą chcę wiązać swoją zawodową karierę. Przyznaję, że wraz z upływem czasu przeświadczenie to coraz bardziej się we mnie ugruntowuje.


Na co dzień największą satysfakcję daje mi tworzenie wizji nowego wnętrza i obserwowanie jak aranżowana przestrzeń nabiera wyjątkowych kształtów i kolorów oraz indywidualnej atmosfery dopasowanej do potrzeb klienta.


Każdy projekt powstaje najpierw tradycyjnie na papierze, a następnie wizualizuje się dzięki wykorzystaniu nowoczesnych programów graficznych. By wizja stała się rzeczywistością od wielu lat współpracuję z godnymi zaufania dostawcami materiałów i usług remontowo-budowlanych.


Dzięki temu współdziałaniu Simple Form może się dzisiaj pochwalić bogatą galerią ukończonych inwestycji oraz zaoferować Państwu najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.


Nasze wartości

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy na rynku od 2006. W tym czasie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów w kraju i za granicą m.in. w Niemczech, Belgii i Szwajcarii.

Każdy klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego też nasze projekty są bardzo zróżnicowane. Począwszy od zlecenia pojedynczego mebla np. łazienkowego, poprzez pokój dla dzieci, kuchnię, a kończąc na kompleksowej realizacji całego mieszkania lub domu.

Poza osobami prywatnymi obsługujemy również firmy, nadzorując wykończenie wnętrz komercyjnych takich jak: biuro, sklep czy salon fryzjerski.


MISJA

Nowe, lepsze i wygodniejsze wnętrza to poprawianie komfortu życia. Ale nie tylko o estetykę tu chodzi. Naszą misją jest poprawianie jakości życia, mając na uwadze także dobro środowiska naturalnego. Jak to robimy? Oto kilka przykładów.

Stosowanie naturalnych materiałów dobrych dla zdrowia takich jak drewno, marmur, granit czy piaskowiec, jest dla nas bardzo ważne. Klient nie zawsze jest świadomy, że na jego zdrowie ma wpływ nie tylko to czym się odżywia, czym oddycha, ale także najbliższe otoczenie, w którym przebywa wraz z bliskimi.

Wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz sanitariatów na nowocześniejsze pozwala na zaoszczędzenie zużycia wody. Efektywność w wykorzystywaniu czystej wody oraz polepszenie warunków sanitarnych jest jednym z filarów Zrównoważonego Rozwoju ONZ.

W naszych projektach stosujemy energooszczędne oświetlenie oparte o technologię LED. Według raportu ONZ korzystanie z energooszczędnych żarówek zaoszczędziłoby około 120 miliardów dolarów rocznie.

Odpowiedni recykling odpadów. Sprawa kluczowa dla ochrony środowiska, ale wciąż spychana na dalsze tory w przypadku wielu firm.


MOTTO

Jeśli mielibyśmy zamknąć filozofię naszej firmy w kilku słowach, to byłyby dokładnie te trzy.

PIĘKNO JAKOŚĆ KOMFORTOpinie naszych klientów

Pan Paweł


Bardzo profesjonalna, bezproblemowa współpraca.

Pan Jordan jest fachowcem w swojej dziedzinie a przy tym otwartym, życzliwym człowiekiem służącym poradą.

Koncepcje odnalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości a co najważniejsze spełniły nasze oczekiwania. Gorąco polecam.

opinia wystawiona na facebooku

Pan Grzegorz


Rzetelność, uczciwość, pomysłowość i profesjonalizm.

Tak w kilku słowach mogę ocenić Pana Jordana, właściciela firmy Simple Form.

100% polecam.

opinia wystawiona na facebooku

Pani Michalina


Profesjonalna obsługa na bardzo wysokim poziomie. Interesujące pomysły i ciekawe aranżacje.

Po za tym świetny kontakt z architektem. Polecam!

opinia wystawiona na facebooku